| xDyanne a întrebat:

Buna deci va rog sa ma ajutati vreau sa imi conving parinti sa ma lase la zilele unui oras care este la 32 de km de orasul in care locuiesc, acolo dorm la o pritena impreuna cu o alta pritena mea. Si imi doresc foarte mult sa merg plizz ajutati-ma dau FUNDA! Cum sa imi conving parinti sa am lase sa merg!

Răspuns Câştigător
| Denny_Dennisuka_1995 a răspuns:

Eu de obicei fac fata de catelwinking parintii tai le cunosc pe prietenele tale? daca da, inseamna ca ei stiu ca acele fete nu sunt un anturaj bun si de asta nu te lasa, iar daca nu le cunosc...ar fii bine sa le faci cunostiinta:cu ele si(cum au zis si ceilalti) eventual cu parintii lor...pup

4 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună. În primul rând trebuie să înțelegi că părinții tăi îți vor mereu binele și nu accepta din motive de teamă să nu se întâmple ceva rău. Cel mai bine ar fi ca părinții prietenei tale să vorbească cu părinții tăi și să îi asigure că nu se va întâmpla nimic, sper să reușești, așadar succes!

| alabalaportocalala a răspuns:

Parintii tai ai cunosc pe parinti la care stai? Ar fi bien sa le faci legatura sa aiba o garantie ca vei fi in sigurantawinkingPoti sa-i spui chiar prietenei tale sa ai sune pe ai tai si sa vorbeasca.
Mult norocbig grin

| RubyDonnahue a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa le spui sa ii sune pe parintii prietenei tale. Ei dupa ce ii vor cunoaste cela mai probabil te vor lasa. Succes!

| dnsmnl a răspuns:

E normal sa nu te lase.Se tem pentru tine si cred ca mai rau ar fi sa fie indiferenti.Iti recomand la fel ca ceilalti sa faci legatura intre parintii tai si parintii prietenei tale.Succes!