| anonim_4396 a întrebat:

Cum o conving pe mami sa ma lase sa dorm la prietenul meu... nu vrea nici cum? ajutati-ma plizz fundita:*

3 răspunsuri:
| zuziOoO a răspuns:

Spuneiu ca dormi la o prietena de-a ta

| sabrina_5498 a răspuns (pentru zuziOoO):

Nu merge asa. nu ma lasaa ca am incercatsad

| denysa10angy11 a răspuns:

Incearca sa il prezinti pe prietenul tau mamei tale si sa ii spuna el personal ca nu se va intampla nimic ( eventual sa ii spui ca sunteti cu parintii lui acasa si daca vrea sa vb cu mama lui. dai si tu o pritena la telefon si sa se prefaca si sa ii spuna ca totul o sa fie bine ) sper ca o sa mearga :* succes big grin