| Aniana111 a întrebat:

Deci vine banchetul de clasa a VIII a si de la mine din clasa merg doar 2 fete ca suntem 2 clase A si B si eu nu stiu daca sa merg sau nu pentru. ca daca merg nu stiu cu cine voi sta dar daca merg nu o sa imi para rau? Pt. ca din acele 3 fete care merg 2 vor sta cu alte fete din clasa B cu care eu nu ma inteleg f. bine dar daca nu merg nu-mi va parea rau? Dau fundita...:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am mers și nu mi-a părut rău. mai bine nu mergi, decât să stai singură și să te plictisești pe acolo.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Vei sta cu colegii tai, buni sau mai putin buni, cu care ai stat 8 ani. Daca nu te vei duce, candva o sa-ti para rau.

| IloveElenaGheorghe a răspuns:

Nu iti pasa de ele! Distreazate cu colegii tai, IGNORANDULE!

| Aniana111 explică (pentru IloveElenaGheorghe):

Da dar nu stiu cu cine o sa stau ca nah nu prea merg din clasa mea sad

| IloveElenaGheorghe a răspuns (pentru Aniana111):

Iti zic eu ca o sa iti para rau, chiar foarte rau! Si chiar daca nu merg multi din clasa, mai bine mergi tu! o sa le para rau celor care nu merg, jur!