| Alexandra_7889 a întrebat:

Buna
decii as vrea sa imi dati un sfat ca eu nu mai inteleg nimic
Fostul meu prieten vrea sa se desparta de prietena lui si spune sa ma intorc la el.
1. De ce face asta si imi spune sa ma intorc la el?
2.De ce spune ca ii este dor de mine?

face misto sau chiar crede aceste lucruri care le spune
tin sa precizez ca....eu m-am despartit de el iar el a suferit mult
va multumesc :X

Răspuns Câştigător
| alinutza96 a răspuns:

Probabil te iubeste mult, si a incercat cu alta fata, nu o iubeste, si nu poate sa stea fara tinewinking Sfatul meu e sa te inpaci cu el, daca il mai ibesti, daca nu vb cu el si explica-i ce simtiwinking

1 răspuns:
| mudokinss a răspuns:

Pui intrebari la care doar tu stii raspunsulwinking

voi stiti ce a fost intre voi si poate ce va mai fi