| Sol27 a întrebat:

Buna

am o problema fostul meu prieten de care m-am despartit acum 4 luni si pe care inca il iubesc...nu stiu am impresia ca vrea sa ma chinuie.

tot timpu le spune la amici de ai mei ca bag numai vrajeli...ca debitez diverse lucruri...

sau i intreaba ce mai zic eu...

nu mai inteleg nimic...

va rog un sfat

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu ai ce sa faci.singurul lucru care il poti face este indiferenta.indiferenta doare cel mai tare.cauta-ti pe altcineva.sau ocupate de scoala.familie.si cauta cat mai mult sa nu bagi de seama pe totiwinking

| Amaliamalia a răspuns:

Probabil nu isi mai gaseste iubita si oarecum ii lipsesti tu, care il suportai in totalitate. Acum ii este oarecum ciuda ca nu mai sunteti impreuna si nu vrea sa mai ai nici tu alt iubit, nu ar suporta ideea ca tu sa-ti faci un alt prieten inaintea lui, de aceea te necajeste astfel. Acum poti alege: sau vorbesti odata cu el si clarifici situatia, il intrebi de ce se comporta asa, care este problema sau poti pur si simplu sa il ignori pana cand vezi ca se plictiseste... Daca spui ca iti mai place de el, atunci gandeste-te bine de ce v-ati despartit, daca merita sa te impaci cu el sau ce avantaje ai avea din relatia cu elhappy

| gabytza387 a răspuns:

Fi indiferenta sa l doara un pic poate prin indiferenta ta il atragi din nouwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te si spune-i sa te lase in pace si cu asta basta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veziti de treaba, si lasa prostiile si barfele.fii serioasa.