| CiuFFxD a întrebat:

Vreau sa ii spun unei fete ca o iubesc... cum sa o fac?

9 răspunsuri:
| MLSS a răspuns:

Te duci langa ea, sa fie liniste si ii spui: Eu...stii...te cam iubesc.
o sa fieeeee foarte ferocita. Success:* mai rar sspun baieti din ziua d azi "te iubesc" din suflet. bravo tie ca esti baiat adevarat! :*

| CiuFFxD explică (pentru MLSS):

Merci mulllt

| CiuFFxD explică (pentru MLSS):

Merci mullt pentru raspuns...

| xKitiiii a răspuns:

Ii Spui pur si simlu te iubesc :X.La mine merge (depinde de baiat) happy laughing

| MisteriuosGirl a răspuns:

Pai, vezi daca te place, sau daca nu mai ai rabdare, ia-o deoparte, uita-te direct in ochii ei si spune-i sincer ce simti pentru ea. la inceput s-ar putea sa roseasca sau sa nu zica nimic, dar asta din cauza emotiei. totusi, daca e o fata nesimtita, ca una din colegele mele va incepe sa rada si sa isi bata joc, sa spuna tuturor...asigura-te ca e cu bunsimt.

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Nu trebuie sa ii spui.doar arata-i prin lucrurile mici pe care le faci pentru ea.arata-i mai mult decat cuvinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is spui foarte repede te iubesc dupa care esti atent la expresia fetei ei si daca incepe sa rada ii arati limba ca sa creada ca ai glumit dupa care ii mai spui o data te iubesc. o sa o dai pe spate.

| Bogdenel a răspuns:

Pai,ai zici ca o ''iubesti si ai spui ca chiar o iubesti ancotinuare si duapaia spui "-tu ce parere ai u despre mine
Succes"si multa ''Bafta tie