| martoraluipuci a întrebat:

Dintre inot si mersul la sala.care credeti ca ma poate ajuta sa slabesc cateva kg bune pana in vara? Imi puteti spune si de ce? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Înotul este mult mai bun.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Esti femeie de vrei funda?

| Cosmin86 a răspuns:

Poti sa le combini, o sa te plictisesti daca faci mereu acelasi lucru.

| DiazAndreea a răspuns:

Mersul la sala te ajuta sa dai kg jos, iar innotul sa tonifiezi, muschii lucreaza la innot dar nu te ajuta sa slabesti repede cateva kg.

| bubulaccristi a răspuns:

Incearca cu amandoua!

| catalinnn98 a răspuns:

Salut, incearca sa alergi cam 2-3km pe zi, evita bauturile carbogazoase, fast-food, si toate cele. Incearca sa mananc fructe si legume si bea multe lichide.