| ELAndrei a întrebat:

Sall.destinat celor ce fac sala.Care credeti ca sunt cele mai bune proteine pentru masa musculara?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proteine gasesti in orice fel de mancare/alimentatie, sa nu te gandesti sa bagi in tine tot felul de steroizi, creatine etc. proteinele luate trebuie sa fie echivalente de efortul fizic pe care il despui sa faci in fiecare zi.

| ELAndrei explică:

Frate stiu si eu unde gasesc proteine stai calmrolling on the floor))). Am intrebat care sunt cele mai bune proteine de masa + ca steroizii nu au nici o legatura cu proteinele sau creatina.Sunt total diferitelaughing. Steroizii se fac prin injectie iar proteinele(prafurile)se dizolva in apa sau lapte si se beau atat tot. Da + ca daca ai vre o 5 6 mese pe zi hai 7 (c am asa am eu)proteinele i si fac efectuwinking

| dragos007 a răspuns:

Eu zic ca cei de la sala ar trebui sa manance sanatos si cel mai bine sa manance spanac.

| Cosmin86 a răspuns (pentru dragos007):

Serios? spanac? apuca-te de sah