| xxCocainexx a întrebat:

Buna draga TPU! Am o mare problema si va rog mult sa-mi dati cat mai multe sfaturi.Mie imi place foarte mult de un baiat de la mine din clasa eu am 14 ani si el 15 si suntem clasa a VIII-a, eu am stat cu el o peroaiada dar el a decis sa ne despartim nu stiu dk! insa eu mi-am dat seama k il iubesc foarte mult insa cred k el este cam suprat pe mine deoareke eu m-am kertat cu o kolega si akeasta la mintit k i-am spus eu ca s-a rugat el d mine sa fim impreuna crying si cred k la deranjat dar eu i-am sps k nu este adevarat.Ieri la scoala neam jucat cu sticla pe pupici si ne-am pupat de cateva ori...dar nu stiu cum sa fac sai arat ca-l iubesc fara sa vorbesc cu el...si nu stiu cum sa-i dau de inteles ca vreau sa ne impakam?cryingVA IMPLOR AJUTATI-MA! VA ROG MULT!cryingcrying(crying

3 răspunsuri:
| zxzx a răspuns:

Citeste o carte.

| xxCocainexx explică (pentru zxzx):

Daca nu ai de gand sa ma ajuti atunci nu mai raspunde aiurea asa ca nu are rost.......vede-ti de treaba ta

| EllaDeny a răspuns (pentru zxzx):

Tare astalaughing