| Izabella265 a întrebat:

Buna,dragilor! vreau sa va povestesc ceva si as dori un raspuns.Nu stiu ce a ajuns la urechile unui amic din cate am obs ma ocoleste si cand ma vede isi schimba fata adika pare suparat, nervos.El stie unde stau cu prieteni etc si cand treve nu se mai uita cum se uita inainte.De ce sa schimbat asa tare fata de mine?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ti se pare.

| ÖpëиTPU a răspuns:

Clar! Te doreste dar trebuie ajutat...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

O, draga de tine, nici acum, după atâta timp, nu ai dezlegat misterul? Lasă-l în pace, nu te mai frământa. Scoate-l din inima ta. Cine ți-a închis ușa, nu-i mai deschide.

| StalkerSoul a răspuns:

Poate e atasat de tine si nu ii place sa te vada ca vorbesti cu altii thinking

| bbu2eugen a răspuns:

Incearca sa te evite poate a aflat ceva despre tine? sau nu i place prezenta ta cu altii.

| biutzzaXD a răspuns:

Simie mi s-a intamplat. aveam o prietena foarte buna si de la un momentdat nu mai vorbea cu mine si nu ma baga in seama.dar tot asa a ramas. Gandese-te ce ati facut ultima data, ce i-ai zis ultima data. Poate sa fie mai multe situatii:
1.Sa fie suparat pe tine dintr-un motiv banal.
2.Sa fie suparat pe tine dintr-un motiv mai rau.
3.Sa se fi intamplat ceva in familie.
4.Pur si simplu sa nu mai vrea sa stea cu tine.
5.I-au spus colegii ca il vorbesti pe la spate.
Sper ca te-am ajutat. FUNDA? big grin :*