| Rafaella95 a întrebat:

Un amic este foarte suparat pe mine! Nu stiu ce a aflat de la fata ce alearga el tot timpu nu stiu de ce este asa suparat pe mine! Am facut o proba.M-am dus pe partea unde trece el tot timpu si cand ma vede pe partea unde trece el, ocoleste ..nu vrea sa dea nas in nas cu mine, daca sunt pe alta parte unde sunt la departare de el nu se uita deloc dar trece linistit.De ce ma ocoleste in halu asta? M-am inteles foarte bine cu el.Ma simpatizat mult. Ajutati-ma va rog eu mult cu sfaturi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreo prostie ce nu i-ai zis si la afectat

| Ibrahimovic a răspuns:

Analizeaza putin situatia. Gandeste-te la ultimele momente petrecute impreuna, cand ai luat contact direct cu el. Poate l-ai suparat cu ceva, l-a jignit, i-ai zis ceva ce nu i-a convenit.
Si o poti intreba pe acea fata de care ziceai, ce anume i-a spus, daca i-a spus ceva.

Sau gandeste-te daca tu i-ai zis ceva acelei fete, ceva ce ar fi putut ajunge la urechile lui. thinking

Sau poate pur si simplu, daca erati asa buni prieteni, vrea sa vada ce faci tu pentru el in momentul in care este suparat pe tine, daca te intereseaza cu adevarat sau il lasi asa. happy

| Rafaella95 explică (pentru Ibrahimovic):

Buna! Am oprit-o azi pe aceea fata si ea a spus ca nu i-a spus nimic si mi-a spus ca si pe ea o ocoleste adica nu mai vorbeste cu ea cum vorbea inainte... oare de ce? Dar sigurr i-a spus ceva despre mine! Dar de ce s-a racit si de ea?

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Rafaella95):

Cel mai sigur, du-te si vorbeste cu el. Chiar daca te ocoloste, arata-i din start ca vrei sa vorbesti cu el si intreaba-l ce s-a intamplat. Nu are cum sa te respinga astfel incat sa nici nu poti vorbi cu el, fara sa-ti spuna ce s-a intamplat, daca s-a intamplat ceva. Fii putin insistenta cand vrea sa te ocoleasca si puneti in joc calitatile alea ale fetelor cand vine vorba de a convinge pe cineva de ceva. laughing