| Little Kid a întrebat:

Buna!
E un ALT baiat din gasca verisorului meu care ma place si vrea sa iesim maine seara la o limbare ceva.problema este ca eu sunt foarte rusinoasasad nu stiu despre ce sa vorbimsad
Pe mess vorbim intr-una, mi-a zis ca ma place, ca se gandeste la mine, si nu e genul de baiat care face misto cu fetele.
El a mai fost cu o buna prietena a mea acum cateva zile dar el s-a despartit de ea, si ea inca sufera.au stat doar o zi. El s-a despartit de ea pentru ca ea era foarte geloasa pe niste fete cu care mai statea.
Mi-e sa nu se supere, ca m-am bagat asa repede pe elsad
I-am spus asta si lui si a zis ca nu mai are nicio treaba cu ea.
Si ea a iesit cu el la plimbare, si e mai rusinoasa ca mie.si ma intreb ce au facut? daca a vorbit ea.Afara nu prea vorbeste, doar daca e bagata in seama.
Si nu stiu cum ea a avut curajul sa iasa cu el, fiind mai rusionasa ca mine.
Pe mess vorbim foarte mult, ne dam multe emoticonuri gen 'love struck kiss >:d< ", mi-a cerut si nr de tel si inca nu sunt impreuna.
Ce sa fac sa numai fiu asa rusinoasa?
Risc sa pierd un baiat superbsad
Sfaturi please! kiss

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pai accepta sa va intalniti, timiditatea dispare treptat happy. Si eu sunt mai timida, dar cand ma obisnuiesc cu o persoana ma simt in largul meu.

| madytza_7574 a răspuns:

Mai Andrada nu poti deveni pe loc tupeista si stai linistita ca daca vei iesi cu el subiectele vor fi destul de multe asa ca fi mai curajoasa, ai mai multa incredere in tine, poti gasi un subiect legat de thinking sa ma gandescthinking despre limbajl care il folosesc anumite pers si multe altele(nu prea e cine stie ce subiect asta, scuze el a fost primul care mi-a trecut prin caphee hee), baiatu daca te place, te place asa cum estiwinking

Succeseee!

| alexwtzw a răspuns:

Ca subiect de discutie bate si u apropouri la ce te intereseaza pe tine si in rest lasa rusinea ca iti trece repede