| Little Kid a întrebat:

Buna!
Un baiat din gasca verisorului mei ia cerut id-ul meu unei prietene, ca sa-mi spuna ceva. ea i l-a dat.
Am vorbit noi ce am vb si m-a intrebat daca am prieten, i-am spus ca nu. a spus ca ma place, ca sunt draguta, dar nu stiu ce sa mai cred.in gasca verisorului meu se face panarama, caterinca...
el are 18 ani(desi nu prea pare, pare mai mic) iar eu 13(desi par mai mare).
Chiar nu stiu ce sa cred.se baga in seama cu mine, imi da emoticonuri gen "love struck kiss >:d< "... daca ar face misto de mine?
I-am cerut parerea unei prietene, iar ea e de parere ca, cam face panarama.
Cum am mai zis, se baga in seama, mi-a zis daca as vrea un prieten, mi-a spus si ca sunt draguta. dar nu stiu ce sa credsad

Voi ce ziceti?

7 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Probabil pr aia a ta e cam geloasa

fa i jocul, dar nu pune suflet, si sa nu pari inebunita dp el, fii mai indiferenta asa
Tine l oarecum la distanta
Daca zice ca a facut misto de tine zii si u:da ma fraierule, si eu de tine doar ca esti prea prost ca sa iti dai seama"laughingsmug

| Katherine † Pierce a răspuns:

Ew nu prea m-as baga in asta in locu' taw straight face Nu de alta. dar am trecut si ew prin asta cu un tip care avea 18 ani straight face

| Smile25 a răspuns:

Pai daca e din gasca verisorului tau el nu s-ar gandi ca daca ar face misto de tine si-ar luao.Varul tau cati ani are e mai mare ca el sau mai mic(depinde si de asta)dar intereseaza-te de el (a mai avut prietena, cm e)Sa stii ca si eu stiu un tip smecher asa care ma place si e adevarat nu face misto. iubesc si eu, iar panaram asta de care zici ca o fac e doar o joaca si un mod de a impresiona al lor.Insa fii mai indiferenta cu el si fa-l sa lupte mai mult pentru tine. vezi :o face? Iar daca il placi si u poate. cine stie :* Ce zici? Astept raspuns cu ce ai facut ciao

| Smile25 a răspuns:

Iubesc si ei *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i da nu te lasa fraierita spune-i da si dupa dai verde inaintea lui ca sa vezi ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai draga! Ca n-am cum sa te alint, pentru ca nu te-am vazut, Sincer daca ai placerea sa tinem un discurs amandoi... Dami add.