| Little Kid a întrebat:

Buna!
Un baiat din gasca verisorului mei ia cerut id-ul meu unei prietene, ca sa-mi spuna ceva. ea i l-a dat.
Am vorbit noi ce am vb si m-a intrebat daca am prieten, i-am spus ca nu. a spus ca ma place, ca sunt draguta, dar nu stiu ce sa mai cred.in gasca verisorului meu se face panarama, caterinca.
el are 18 ani(desi nu prea pare, pare mai mic) iar eu 13(desi par mai mare).
Chiar nu stiu ce sa cred.se baga in seama cu mine, imi da emoticonuri gen "love struck kiss >:d

7 răspunsuri:
| Adela50 a răspuns:

Buna. Poi exista posibilitatea sa te placa cu adevarat, excluzand mediul in care sta.
Si exista riscul ca doar vrea sa`si bata joc de tine.La 18 ani ii este gandul la sex la mai multe.Ai grija iubita:*.

| Eu4EverX a răspuns:

Chiar daca nu va aratati nici unul varsta totusi sunt 5 ani la mijloc si este totusi o diferenta.

Si eu zic ca face misto, si parerea mea este sa nu incerci, dar depinde cat vrei sa risti.

| bluepuff a răspuns:

Mah eu zic sa stai cu el!
incercarea moarte n`are, doar sa fi desteapta si sa stii cum sa il ei.
Si daca sunt 5 ani diferenta ce? uite si eu am 13 ani si stau cu un baiat de 20 care tine la mine enorm si nu ii e gandu doar la sex cum se spune...
Ascultati inima, ea o sa te conduca pe drumu care trebuie.
Stai cu el o vreme si dca vezi ca nu merge ii dai papucii si pa.
Ce e asa mare chestie...ai incredere in tine, ca totul va fi bine si asa va fi. Succes.

| rockaholic a răspuns:

Parerea mea sincera este:
-e prea devreme pentru prieten
-diferenta este prea mare
- gandeste-te tu bine...la 18 ani ce ganduri si planuri de viitor are el? Facultate poate, la varsta asta poate vrea si sex
dar tu? la 13 ani la ce trebuie sa iti stea mintea? la scoala.
deci gandeste-te tu bine sa nu iti strici viitorul, cel putin nu de acum.

| NinaY a răspuns:

Eu cred ca nu face misto de tine.Adica nu conteaza mediul in care isi petrece timpul, gen caterinca, ci doar faptul ca poate chiar ii place de tine! Daca lui chiar ii place de tine, si pierzi poate un baiat foarte dragut?! Risca!
Bafta! Sper ca te'am ajutathee hee

| AdY a răspuns:

Ai graji cu 18 ani... o sa te scoata din verginatate. ai grija ca acum la el e prioada infocarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hello! Ai 13 ani. Cam naiva pentru un baiat de 18 ani, care ar putea oricand sa-si bata joc de tine. Eu zic sa nu iei nimic in serios, sa nu pui la suflet, pentru ca nu poti stii ce se ascunde in spatele acelui zambet inselator.