| L3xus200x a întrebat:

Eram la pc, iar fratele meu se uita pe Disney Channel, si era o reclama cu senzationalul om paianjen, si avea o melodie gen techno sau electronica.
Imi zice cineva cum se numeste plzzzz? Dau funda pentru primul care stie.

4 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Incearca sa scrii pe youtube spectacular spiderman soundtrack si poate gasesti melodia respectiva

| L3xus200x explică (pentru anonymous09):

Am incercat si nu este acela. Cred ca doar la noi in Romania se foloseste melodia aceea care am auzit-o (din moment ce totul este in romana, nu subtitrat)

| 5Card a răspuns:

Si eu am ascultat-o cand mancam in bucatarie iar fratele meu mai mic se uita pe Disney Channel.Si eu am aceeasi problema :ca stiu cum se numeste

| L3xus200x explică:

Am incercat pe youtube si nu am gasit sad