| Iuliana95 a întrebat:

este bine sa visezi mult noaptea sau ar trebui sa ai un somn linistit?

Răspuns Câştigător
| adriana49 a răspuns:

Nu este nici o problema stai linistita. Normal cand esti intr-un vis tu dormi cu toate ca atunci can te trezesti poate pari putin mai obosita dar nu ai ce sa faci in privinta acestui lucru.Visele nu pot fi oprite.

| Iuliana95 explică (pentru adriana49):

Multumesc pentru raspuns happy

| adriana49 a răspuns (pentru Iuliana95):

Eu cand visez mi se pare ca ma eliberez de toate problemele.

4 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Am citit undeva ca atunci cand visezi creierul se elibereaza, se linisteste si ca e sanatos sa visezi

| Iuliana95 explică (pentru Kerli):

daca e asa atunci e bine happy