| anonim_4396 a întrebat:

Este ziua de nastere a unei bune prietene duminica.Ce cadou sa-i cumpar avand in vedere ca implineste 14 ani?

Răspuns Câştigător
| Bella03 a răspuns:

Depinde de acea fata. Poti sa ii iei...accesori de par(agrafe,prinzatori de par,etc),jucarii de plus(o inimioara,un ursulet mare etc),un tricou,o pereche de pantofi,adidasi etc,o floare(un buchet de flori),un parfum,un set de machiaj,un ruj,o oja(lac),o felicitare si sa fie scris un mesaj frumos,un brelog,un bibelou, daca e cineva important poti lua si ceva mai modern(calculator, telefon), o ciocolata, creme, pudra, orice vrei tu, sunt multe de ales cand intri in magazin... sper ca te-am ajutat!

| Lyndsey a răspuns (pentru Bella03):

Multumesc.Mi-a fost de mare folos. Funda*.

7 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Eu am facut in aprilie 14 ani si prietena mea o sa faca in mai. Ne-am luat lantisoare cu Best Friends de ziua mea. Am platit jumi-juma. L-am considerat cadoul pentru ziua mea si pentru ziua ei. Acum, daca ziua mea a fost inainte e ghinionu ei. Eu am scapat deja de cadou, nu trebuie sa ii mai cumpar nimic. Ati putea sa faceti si voi la fel.
xoxo

| Lyndsey a răspuns (pentru Elenaaa23):

Dar nu suntem cele mai bune prietene...si e mai mica decat mine.Alte idei?

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Lyndsey):

Aaa, ok. In cazul asta...i-ai ceva ce stii tu ca o sa-i placa. Poate un parfum ceva, un tricou interesant(daca, crezi ca ii ghicesti marimea), sau o bratara, un lantic. Chiar nu stiu. Sa fie ceva care sa ii placa ei. O prietena de-a mea mi-a luat pe langa cadaou si o felicitare cu zodia mea, unde scria cam tot despre zodie( culori, planeta guvernanta, caracter, calitati, defecte si alte chestii).

| Lyndsey a răspuns (pentru Elenaaa23):

Multumesc.

| Elenaaa23 a răspuns (pentru Lyndsey):

N-ai pentru ce! happy

| mamatatasibunica a răspuns:

bani, haine,bijuterii,o cutie de bijuterii.un ceas de mana, un animal de copmanie, un hamster, pesti, papagal,