| Renata10 a întrebat:

Buna,fetele.O mica intrebare pentru voi? Pana la ce varsta cresc sanii la >noi?:" Fara misto :d Sunt si eu curioasa...big grin Ce as putea sa fac ca sa imi creasca mai mari si mie?big grin Cel mai bun raspuns funda big grin Ms anticipat!

Răspuns Câştigător
| EmmyRock a răspuns:

Depinde de fiecare in parte nu e o regula. Dar se zice ca dupa ce termini de crescut in inaltime, se dezvolta si tot corpul si nu iti mai cresc nici sanii. Dar acum depinde... la unele fete nu prea cresc deloc la unele pe la 12 ani sunt foarte foarte mari. Depinde de alimentatie si de hormonii produsi in corpul tau. Hmm. metode sa iti creasca sanii nu prea exista ti-am zis e mai mult legata de alimentatie... Dar am auzit ca daca mananci produse naturale de la tara cum ar fi branza, lapte, oua si carne direct de la animal nu de la supermarket sunt sanse. Eu cand eram mica manam doar de la tara si acum sanii mei sunt mari pentru varsta mea, dar acum mai depinde si de corpul tau. happy

| Renata10 explică (pentru EmmyRock):

Multumesc pentru raspuns.happy

10 răspunsuri:
| EmmyRock a răspuns:

Sunt de acord cu tine Renata. happy nu e deloc ceva penibil. E perfect normal sa te intereseze corpul tau.winking

| Renata10 explică (pentru EmmyRock):

Multumesc inca o data, Emmy happy

| EmmyRock a răspuns (pentru Renata10):

Nu ai pentru ce.happy

| pastapac a răspuns:

| Renata10 explică:

Eram doar curioasa. daca nu ai spus ceva folositor pentru ce ai mai raspuns? am spus clar fara misto.Ok, whatever... oh go on

| Renata10 explică:

Nu e ceva "penibil" pentru ca pe mine chiar ma ajuta!

| Renata10 explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri! happy

| Elly555 a răspuns:

Fiecare cu preocupările lui sincer. big grin Aşa, şi din câte ştiu, îţi cresc până la vârsta de 18 ani. Cât pentru ce poţi face, există multe variante, caută şi pe net numai că nu cred că funcţionează. Una dintre ele parcă era să mănânci mărar mult. thinking

| Dinica a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun pentru ca eu am 13 ani si nu am nici ce pune in bustierasad