| 5SOS a întrebat:

Intrebare pentru fetebig grineci am 14 ani si am niste tazte uriase, adica la varsta de 10 ani ii aveam foarte mari si acum si mai mari chiar mai mari decat ar fi trebuit sa ii am si in plus mie au inceput sanii sa imi creasca la varsta de 9 ani.Cand fac sport chiar daca port bustiera tot ma deranjeaza foarte mult.Credeti ca este normal sa ii am atat de mari la varsta mea? Si pana la ce varsta cresc sanii? O sa imi creasca si mai mult sau o sa ramana asa pentru ca deja ii am mari? Dau funda pentru cel mai pe inteles raspuns.

2 răspunsuri:
| ROZzMania a răspuns:

Nu o sa mai creasca foarte mult.Dar e de bine ca baietii o sa se holbeze la tiiiiiiiiiiine.

| Miru_8947 a răspuns:

Sunt multe cazuri de ale talehappy. Asa te.a lasat mama natura :* nu te ingrijora:* la sport incearca sa iti iei un sutien.eu una stiu ca sanii numai cresc de la 14 ani in sus...nu te ingrijora!:* nu este grav.grav era doar daca te dureauhappy! Asa ca traieste-ti viata in continuare fara grijaa!:*:*.