| Azazaa a întrebat:

Fetelor ati incercat vreo data tarelete de grau in cura de slabirethinking Daca da ce efecte a avut, dupa cat timp si cum le-ati folosit thinkinglove struck

Fundita:*

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Personal nu am folosit,insa mama mea, a folosit tarate de grau si intr adevar, slabesti de la el.
E

| AIRIUS a răspuns:

Imi cer scuze,am apasat din greseala pe trimitere,fara sa mi tremin ideea.
Asa cum ti am spus,nu stiu exact cum a slabit,dar stiu ca a slabit considerabil,numai ca ea,lua simultan si Spirulina, care este miraculoasa, cunosc persoane care au salbit 3 kg,intr o saptamana.
Si asta a ajutat o pe mamea mea foarte mult,iar ca un secret, taraatele de grau sunt considerate cel mai eficient tratament pentru ten.
Iti curata tenul, sunt super si pentru ten!
Numai bine
!