| xXx_6498 a întrebat:

Care e cel mai bun sampon pentru regenerarea parului(imi cade parul de la fixativ, nu mai folosesc fixativul, dar imi cade in cont mai ales cand ma spal pe cap, si mi s-a subtiat firul)?

3 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Pentru regenerarea parului iti recomand samponul hegron glans http://atshopping.ro/product.php?id_product=125 chiar da rezultate

| karmy a răspuns:

Poti incerca samponul cu henna, il gasesti la magazine naturiste sau in carrefour sau tratament cu henna.KIntareste firul de par il regenereaza si il face mai stralucitor.bft

| nOne4u a răspuns:

Nici un sampon nu e prea bun pentru a trata firul de par distrus...
Poti incerca sa-ti regenerezi parul cu o masca din ulei de masline, un galbenus de ou si 1 lingura de miere, iar daca nu le ai pe toate astea pune numai uleiul din abundenta si stai jumatate de ora. Efectul il resimti imediat (parul mai moale si matasos - chiar daca suna a reclama ). Bafta!