| wiski a întrebat:

Am o problema legata de prietenie sad. Prietena mea cea mai buna, are si eu la randul ei o prietena care sta in alta localitate. Acea prietena este foarte geloasa pe mine si pe prietena mea.
Nu stiu ce sa fac, pentru ca mereu apar certuri si altele.
Cine ma poate ajuta?
Dau funda :*.

2 răspunsuri:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Cred ca nu o sa imi dai funda daca auzi raspunsul meu :cand o relatie ca asta nu merge e bine sa o lasi mai moale si timpul sa o rezolve crede-ma dupa toate astea macar incercati intre voi 3 cap coada sa lamuriti niste lucruri si o sa fie ok
FUNDA?

| wiski explică (pentru Cool_Andy_1990):

Pai acea fata aremulte aere. Nu potivorbi cu ea.