| anonim_4396 a întrebat:

Funda!
Aseara am avut primul meu sarut. A fost ciudat. Nu stiu daca l-am facut 'corect' pentru ca buzele noastre nu s-au atins in totalitate, doar jumatate de buza... si acum ma simt foarte ciudat. Am gresit sau e ok?

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

N-are nimic. Orice început e mai greu. Nu văd de ce ai avea mustrări de conştiinţă cu asta. Dacă a fost primul e normal să fie aşa, e ceva firesc. Data viitoare va fi mai bine. Data viitoare fi mai pasională şi vai şi mai bine. Ştii vorba aia,, încetul cu încetul se fabrică oţetul".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa e la inceput. Cu timpul ai sa te descurci mai bine. Nimeni nu se naste invatat

| Bibble a răspuns:

E in regula. Daca primul sarut nu a fost perfect nu inseamna ca restul vor fi la fel