| SmilePleaseXoXo a întrebat:

happy am si eu o intrebare: este ciudat inca nu mi-am avut primul sarut ( am 16 ani). E chiar asa gresit daca vreau ca primul meu sa gie ceva special? Nu imi doresc sa ma imbat la o petrecere si sa o ard cu cineva la intamplare cum au facut majoritatea colegelor...

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este adevarat ca normalitatea a devenit in ziua de azi ciudata, dar stai linistita, va veni si timpul tau si chiar curand.

| peperonies a răspuns:

Nu te speria ca si la 25 de ani la fel o sa intrebi.

| mejustme99 a răspuns:

Nu e absolut deloc ciudat. E de remarcat ca mai exista si fete care nu sunt panarame ca majoritatea, si fete care isi doresc un moment special nu unul improvizat cu orice tip le-a iesit in cale. O sa vina si momentul tau happy