| anonim_4396 a întrebat:

fundita! As vrea si eu niste statusuri NOI, faine divese va rog mult. Fundita la cele mai multe si mai frumoase :* Pupici!

Răspuns Câştigător
| Miza a răspuns:

Simt cum ma prabusesc, ca pescarusi-n zbor
Cautandu-mi adapot prins de furtunile de dor...

Te-ncearca viata uneori,
Iti da prea mult. si-ti ia'napoi

In incercarea mea de a-mi linişti aspiraţiile catre inalţimi şi de a-mi asigura, macar fizic ascensiunea,mi-am cumparat ieri o pereche de ghete cu toc!

Iubirea ar trebui sa iti dea aripi, sa iti faca viata mai frumoasa…de ce la unii are efectul opus?

Ca Un Rau CE CuRGe lin. in Tine curge Venin Sa Te IuBeSC Nu TRebUIa Mi-am FaCUT rAu CU mana MEA

-Pfffffff, ce urat miroase!
-Miroase a geniu,. limitatule!

in bere e putere,in vin e sanatate, in cognac e dinstinctie, iar in apa sunt microbi

Nu, nu regret, dar nici sa uit nu pot!
Ai fost in viata mea un accident,
. atat tot!

Nu te speria! sunt la spital mi-au gasit cv in inima! Dar fii fara grija k operatia nu a reusit Nu te-au putut skoate din inima meh pentru ca acolo esti uh si acolo vei ramane:X

Iar daca mai vrei, poti sa intri pe www.statusuri.ro, sunt o groaza! Pa. Fundha?:d