| Anonima5567392098308269 a întrebat:

Vreau si niste statusuri faine...please...orice status nu conteaza!
sorry pentru categorie!
cele mai frumoase statusuri primesc funda!
Pupici kiss kiss love struck

8 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Iti dau doar cateva din colectia mea:

Act like a lady, think like a boss.

Uneori iti pare rau pentru cuvintele scumpe spuse unor oameni ieftini.

Daca sunt draguta cu oamenii care nu ma suporta, nu inseamna ca am doua fete. Inseamna ca am cei sapte ani de acasa.

Do I get bonus points if I act like I care?

So, I heard you're a player. Well, nice to meet you. I'm the coach.

Domina ca sa nu fi dominat.

Daca e important pentru tine, vei gasi o cale. Daca nu, vei gasi o scuza.

I don't know which face to talk to, since you have two.

I'm not a stop along the way. I'm a destination.

Privit din unghiul potrivit, orice lucru stramb pare drept.

Gara a vazut mai multe saruturi sincere decat starea civila.

Regula vestimentara: intotdeauna acopera-ti spatele!

Cine stie sa descifreze privirile femeilor, nu mai are nimic de invatat.

In viata totul se plateste, dar nu orice se poate cumpara.

The E0arth without "art" is just "eh".

When nothing goes right, go left.

E o arta sa stii sa stralucesti, fara sa arzi in intregime.

Daca stii cand sa pierzi, castigi intotdeauna.

Atat ca am obosithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Controleaza-ti vocabularul si respecta regulamentul, Pe TPU nu este admis limbajul vulgar.Nu suntem de aceeasi varsta si nu iti permit sa vorbesti astfel.

| Anonima5567392098308269 explică (pentru anonim_4396):

Pai nici mie nu'mi convine ca dupa ce am scris acolo sorry pentru categorie cineva sa'mi zica,, La Dragoste si sex?''..nici tie nu ti'ar conveni cum postezi u cv sa-ti spun si eu la fel! ok?
daca nu'ti convin categoriile nu mai comenta! si chiar nu tin cont de varsta ta..bn?

| νααℓι a răspuns:

1. »" Sa iubesti nu e nimic, sa fii iubit e ceva, sa iubesti si sa fii iubit e TOTUL! "
2. »" Dragostea nu are nevoie de cuvinte… Se poate spunde Te Iubesc cu o singura privire… "
3. »" IUBIREA e ca o clepsidra, umple INIMA si goleste creierul… "
4. Pretuieste fiecare clipa din fiecare zi, pentru ca fiecare clipa reprezinta un dar
5. Toti se plang ca nu au bani - dar ca nu au minte nu se plange nimeni
6. Fericirea nu poate fi cumparata cu bani si dragostea nu poate fi dobandita cu forta.

| Anonima5567392098308269 explică:

Multumesc tuturor! mai astept cateva raspunsuri si dupa voi acorda si funda! :*

| alincikkk a răspuns:

1Lasati-ma sa traiesc cum vreau eu, daca gresesc, eu platesc nu voi...
2Nimenii nu are dreptul sa te judece, pentru ca nimeni nu stie cu adevarat prin ce ai trecut pana acum. Poate au auzit povesti si vorbe despre tine da nu au simtit macar o singura data ce ai simtit tu...
3Cand cineva vorbeste urat despre tine, nu-ti fa probleme. Pentru ca in realitate, nu spune nimic despre tine. Spune totul despre el (ea)...
4E greu... E greu sa nu numesti acum ''strain'' persoana pe care o numeai ''iubire''. E greu sa-i saruti obrazul amical, desi acum ceva timp ii sarutai buzele cu lacomie. E greu sa-i zambesti indiferent si sa-i spui ''Sunt bine'' cand de fapt tu iti retii lacrimile si tot ce-ai vrei sa-i spui este ''Te vreau inapoi''
5Fie roata si patrata, tot se-ntoarce ea odata.
6Fiecare femeie merită un bărbat care să o facă să uite că inima ei a fost vreodată..rănită. ♥