| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy

Am avut evaluarea nationala la romana si sunt putin confuza. La compunere am inceput sa scriu din dreptul patratului acela. O sa imi dea puncte pe compunere? Am facut`o de vreo 14 randuri. Ime e frica ca nu o sa imi ia in considerare randurile din dreptul patratului.

Răspuns Câştigător
| xdaianaxemvg a răspuns:

Si eu am scris anul trecut la evaluare asa si am primit punctele...asa ca nu iti face griji... funda?

2 răspunsuri:
| SVD a răspuns:

Nu se scade nimic la redactare din cauza asta, stiu din surse sigure.Keep calm.

| SmiiileXoXo a răspuns:

Pai o sa iti scada la redactarea intergii lucrari :p