| Mayweather a întrebat:

Imi place de o fata mai mare cu un an decat mine dar nu o cunosc si nici ea pe mine, dar am vorbit pe mes.Nu are prieten. Vreau sa ma imprietenesc mult mai bine cu ea ca sa avem o relatie.Eu sunt cam timid. Ce sa fac sa o cunosc mai bine(e cu mine in scoala).

3 răspunsuri:
| RoaRxDD a răspuns:

Daca ati vorbit deja pe mess e chiar dragut. Continua sa vorbesti cu ea si la scoala salut-o. Cauta chestii pe care le aveti in comun si daca nu aveti nimic in comun, prefa-te interesat de ceva anume. Nu iti schimba timiditatea, 3/4 din fete li se pare dragut cand baietii sunt timizi. Cand se incalzeste afara, ia cativa colegi din clasa si ud-o cu apa pe ea si colegele ei, sa ii dai de inteles ca vrei sa te bage in seama. Daca inca e zapada in orasul in care stai, e si mai bine. Dai cu bulgari de zapada in ea. Dar nu ii face mozol, e dureros si nu ii va placea. Doar arunca cu zapada in ea x]
Baftaa :3
A da, si in caz ca vorbesti pe messenger gen: cf/cum o mai duci/etc. lasa-te straight face Vorbeste fara prescurtari si corect.

| Lizzzzy a răspuns:

Scuze chiar nu vreau sa fiu rea.dar totusi dc. vrei sa ai o relatie cu cineva care nu cunostii?( scuze )big grin

| alexandra_5694 a răspuns:

Nu fii timid fii curajos este bine ca ai vb cu ea pe mess pentru ca ea cred ca simte ceva pentru tinewinking