| andreirobert15 a întrebat:

cum pot sa cunosc o fata si sa ma imprietenesc cu ea si dupa sa devenim si iubiti daca se poate?
dar nu de la scoala de la mine!
sunt un pic mai timid!
funda!

3 răspunsuri:
| alecsa91 a răspuns:

Cu timiditatea nu faci nimic! Fii tu insuti!
Si nu avem noi cum sa te ajutam sa cunosti o fata. Asa ceva vine de la sine.

| halvitza a răspuns:

Daca esti timid, inseamna ca poti lega relatia de prietenie intai online..sa va cunoasteti verbal sa zic asa, pe net! apoi la o plimbare, un suc..etc! trebuie sa lasi timiditatea! succes

| MaryMarik17 a răspuns:

Prima data baga-te in seama cu ea pe facebook sau pe alta aplicatie de socializare... spune-i ca este draguta si incearca sa gasesti lucruri in comun cu ea... dupa daca te place sigur va fi impreuna cu tinewinking succes