| nouneim1989 a întrebat:

Buna imi place o fata (ambii avem 15 ani).Cum sa fac contact fizic cu ea?

Răspuns Câştigător
| A7n7d7r7a a răspuns:

Incepe cu pasi mici: cand stati undeva unul langa altul incearca sa ii iei mana, sa te joci putin cu degetele ei sau sa o mangai usor in podul palmei; daca va plimbati si e mai racoare afara poti spune ca ti-a inghetat manawinking si sa o rogi sa te ia din mana sa te incalzesti, data viitoare nu va mai fi nevoie de scuza asta; daca vrei sa o iei in brate dar te intimidezi usor, prinde un moment in care ea sa stea cu spatele la tine, pune-ti mainile pe talia ei si daca nu incearca sa te respinga strange-o incet in brate si apleaca-ti capul pe umarul ei; la final daca reusesti ii poti da si un mic pupic pe gat, asta ii va placea. happy Sper sa te fi ajutat!

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Pai incerca sa te bagi in grupul ei de prieteni, sau colegi de clasa.

| sizzlingaddicted a răspuns:

Frate, fata mai mult ca sigur e virgina! am dreptate? si daca am dreptate iti va fi foarte greu sa o dezvirginezi la ani astia mai asteapta si tu 1 an sau 2 ca nu toate vor la varsta asta (15 ani) da acuma depinde ce fel de fata e ea

| nouneim1989 explică:

Ba bula adica sa pot sa o tin de mana, sa nu imi fie rusine sau sa o imbratisez... da tu ce **** mea intelegeai?

| nouneim1989 explică:

laughing)))))) Foarte tare dar nu ma ajuta laughing)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))