| χZαнαяєℓ a întrebat:

Bună.
Îmi puteţi lăsa aici ce telefon aveţi. Că aş dorii să îmi iau unul şi nu ştiu. Poate o să îmi placeă cel care îl ai tu.
Mersii.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

LG KP 502. Îl am de ceva timp, și sunt foarte mulțumită de el.
Baftă!

| χZαнαяєℓ explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Bună.
Presupun că l-ai luat nou, nu? M-ar interesa cam cât ai dat pe el?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Bună dimineața.
Da, l-am luat nou.
A costat în jur de 350-380 lei, nu-mi amintesc cu exactitate prețul.

| χZαнαяєℓ explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Să ştii că îmi place, şi cred că aşa am să îmi iau. Mersii.

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru χZαнαяєℓ):

Mă bucur că îți place.
Cu plăcere, și să-l stăpânești sănătoasă!

7 răspunsuri:
| mihaitza87 a răspuns:

Nokia C3-00

| xCancell a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy-GT5500(Samsung Galaxy 5)...Este un telefon destul de ieftin si este foarte bun...Mie unul imi place cel mai mult dintre toate telefoanele pe care le-am avut:tin sa mentionez ca am avut Sonny Ericsson Xperia dar tot Samsung e mai bunhappy

| AlbertSeby a răspuns:

In momentul acesta si eu vreau sa imi iau altul. daca vrei un smartphone iti recomand HTC 7 Mozart sau LG Optimus one P500. daca vrei ceva asemanator unui iphone iti recomand Samsung galaxy s2.