| Madalina_1661 a întrebat:

Buna\! imi puteti spune si mie cum se decoloreaza o suvita ca dupa sa o faci cu albastru de metil?

Iti poti face suvite cu albastru de metil si daca nu decolorezi cateva suvite?

acea decolorare consta in a decolora o bucata de par natural oare sau o bucata de par unde ai deja o suvita facuta cu vopsea!

Si cum se fac suvitele cu albastru de metil?

Vaa rog, spuneti-mi totul in pasi! Funda.

2 răspunsuri:
| simona_2792 a răspuns:

Am am facut suvite insa nu am decolorat nimic insa nu te sfatuiesc pentru ca la fiecare spalare se duce sh ramane verde apoi se duce si verdele daca tii mortzish sa faci poti incerca o sa fii ma cool insa prea putin timpbig hug sper sa te ajute sfatul meu succes:*

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Eu mi-am decolorat parul cu o solutie ruseasca COLOR OFF, este foarte buna, dar nu decoloreaza parul natural, numai cel vopsit, dar nu arde absolut deloc parul, aici gasiti mai multe informatii: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional
sau la nr de telefon : 0754921669