| ionescuandrada2000 a întrebat:

In curand am sa primesc un caine bichon havanez (mascul) si nu stiu ce nume sa ii pun.Am intrat pe multe site-uri cu nume de caini dar nu gasesc niciunul care sa imi placa.

Răspuns Câştigător
| ItzZiBitzZi a răspuns:

Lucky, Picki, Puffy, King, Diego, Delgado( cu accent spaniol ), Dudhels ( se citeste Dudals ), Kingo, Hercule, Leonida etc... Ii poti pune numele unor mari personaje istorice ca cele de mai sus ( Hercule, Leonida etc. ) pentru a fi amuzant... In fine, sa-ti traiasca. =3

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Biju[cu accent], Puffy, Lucky...

| LegionarulRoman a răspuns:

Coae.

| Dyana77 a răspuns:

Mie imi place Bruno big grin
Sau Baxter big grin Sper ca te-am ajutat.