| ionescuandrada2000 a întrebat:

In curand am sa primesc o pisica (femela) si nu stiu ce nume sa-i pun.Am cautat pe toate site-urile cu nume de pisici si nu gasesc niciunul care sa imi placa! Tin sa mentionez ca pisica este alba.
Dau funda la cel mai bun nume de pisica+vot! Daca imi plac mai multe nume de pisici care mi le ziceti, dau funda si votul la primul care a raspuns!

4 răspunsuri:
| ZMR97 a răspuns:

Lisa

| FataCurioasa a răspuns:

Betty, Carol, Twinty, Trester, Alwin, Alwa, Erika, Erian, Mitsy, Marvin, Marquita, Marten, Ervila, Thendi, Cruel, Vrenda, Wend, Weyna, Crasty
Numele sunt inventate! Sper sa gasesti unul pe placul tau!

| GeckoTimisoara a răspuns:

Angel
Julie
Ellie
Jinx
Cupcake
Sophie
Crystal
Misty
Leah
Summer
Lucy.
Sper ca am te-am ajutat.

| LadyBarbie a răspuns:

Marie, Honey, Cleo, Sheba, Kitty, Fluffy, Blanca, Whity, Bijou, Lola, Mitzi, Bella, Bunny, Missy, Bozzo, Musette, Minou. Fundita?