| Andraanda a întrebat:

Invat foarte bine ii ajut la gospodarie dar tot nu ma rasplatesc cu ce vreau :[. Vreau un papagal dar au zis ca nu doar pestii am voie sa tzin in casa papagli nu ca fac mizerie catel nu pisica nu atunci ce pot? Pestii ii urasc :]] pentru ca stau in acvariu si inoata :]]. Vreau un papagal mai mult dar nu stiu cum sa fac sai conving. Ma puteti ajuta voi? Dau fundita si vot :X

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Ai patit si tu ca personajul Louie din viata cu louie. Nu cred ca poti sa ii convingi dar pestii sunt frumosi chiar daca is plictisitori. Pai cred ca poti sa astepti vreo 10 ani cand o sate muti la casa ta si o sa iti cumperi un caine sau papagal sau ce vrei tu. Nu prea am ideei de coningere sad.

| AnonimaOk a răspuns:

Funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Convingei ca esti responsabila si ca poti avea grija singura de un papagal si in plus wtf cum sa faa mizerie daca il tii in cusca si are dedesubt ziare sau ceva sa cada gainatul...

| cryssa_5879 a răspuns:

Ia-ti un hamsterlaughingwinking