| yyyyy a întrebat:

Buna la ce liceu as putea intra? am media 9, 43 pe toate clasele adica V VIII. ma descurc la : franceza, romana iar la engleza nu prea bine, la chimie, la fizic, la biologie, sportul la istorie iar la mate nu ma pricep de loc si nici prea mult la engleza deci la uman sau real

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti buna la mate si engleza...cel mai bun ar fi profilul "stiinte naturale" acolo faci cel mai mult fizica si chimie...dar nu exista niciun profil la care sa excuzi de tot matematica si engleza.peste tot faci aceste 2 materii dar la stiinte nu ele sunt baza si nu faci asa mult big grin

| deeamarina a răspuns:

Daca zici ca nu te descurci la mate cel mai bine e uman pentru ca nu dai bacul din matewinking