| Simpyy a întrebat:

la inceput cand o fata se intalneste cu un baiat are emotii sau doar eu is asa?big grin cand ma intalnesc cu un baiat ce am putea vorbi adica ce facem ca nu imi dau seama si nu stiu cum sa procedez pls ajutati-ma vreau multe sfaturi? dau funda:X:*?

Răspuns Câştigător
| emiitzzy a răspuns:

Pai ai emotii ca nuh stii la ce sa te astepti din partea lui probabil sau ai ceva in minte ai vrea ceva sa faci sau iti inchipui cum va fi si ai impresia ca nu-ti va iesiithinking puteti vb despre orice ce va place voa sa faceti prieteni familie culoarea preferatasmug ce il atrage la o fata ce il enerveaza/dispera la fata ce inseamna pentru el iubita perfecta ce crede ca i mai imp intr-o relatie din chestiile astea poti aflaa cam cum este el in general...dar faza este ca sa fie sincer ca daca te minte naspa asaoh go on si eu zic sa fii tu insati ca daca pari ceva ce nu esti s-ar putea sa te obs nu stiu si sa nu-i prea convina cevathinking de multe ori din intrebari simple aflii multe. sper sa fie asa cum iti doresti uh:*:*daca mai vrei sa vb ma gasesti pe id: emiitzzy

3 răspunsuri:
| fr4t3ll0 a răspuns:

Daca baiatul e un cunoscut, se mai intampla. Dar daca la toti baietii ti se intampla asa, atunci e o problema. Ai avut vreodata un prieten? P.S. : Cati ani ai?

| alexsoare a răspuns:

Comporata-te natural, pana la urma de aia iese cu tine. Daca ai emotii incerca sa abordezi un subiect care il stii ca in palma sau doar deschide o conversatie si lasa-l pe el sa intervina cu ideile lui.
Stai linistita toata lumea are emotii la intalnirilor!

| Simpyy explică:

Da am mai avut prieten, am 14 ani