| anonim_4396 a întrebat:

Cum trebuie sa o fac la inceput? Eu fiind virgin, iar ea la fel, sau daca intalnesc una care nu etse virgina, imi puteti da sfaturi?
Ce trebuie sa stiu, cum sa procedez, etc. (Protejat)

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Primul lucru, cand v-ati hotarat sa faceti sex, este sa va protejati pentru o eventuala sarcina.

| Felys a răspuns:

Ideal ar fi sa incepi cu una cu experienta

| TheImpaler a răspuns:

Daca nu este, te-nvata ea ce si cum. daca sunteti amandoi...ii dati voi de cap intr-un felwinking

| TheImpaler a răspuns (pentru TheImpaler):

Sa nu va lipseasca preludiul, baloanele si niste bere sau niste vin(de preferat vinul.)