| PaulB a întrebat:

La varsta de 15 ani si cateva luni am 1, 69 si 55 kg! E mult, putin? Cat ar trebui normal sa am? sa fiu mai inalt mai scund, mai slab, mai gras?
Astept niste raspunsuri! Multumesc

2 răspunsuri:
| AlexBitza a răspuns:

Pai cam asa sunt si eu de fapt sunt putin mai inalt dar eu zic ca e foarte bine pentru varsta asta

| roxy_2350 a răspuns:

Pai e aproape okay. Nutritionistul spune ca greutatea ideala se calculeaza scazand 11 din inaltime. Deci la tine greutate ideala ar fi de 58 kg. deci esti okay.