| Ciresikaaa a întrebat:

M-am indragostit de persoana nepotrivita sad cum pot sa-l uit? straight face

3 răspunsuri:
| LaRiiuU a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=dcxr3DG2WuA

http://www.youtube.com/watch?v=g8Pz5FDEza0

http://www.youtube.com/watch?v=7aFcQUWfdaQ&feature=fvst

the king is dead but the queen is alive

Asculta melodiile astea:))...Mie mi-au fost de folos. Incearca sa stai cu alti baietii. La inceput va fi greu, dar timpul vindeca orice.

| AlexaLovesSkillet a răspuns:

De uitat nu poti sa il uiti... Si eu am avut aceeasi problema. Incearca sa gasesti pe cineva, un baiat, care sa te inteleaga, sa fie cat de cat dragut, sa iti placa de el, sa iti semene... Eu asa am trecut peste asta, asa am reusit intr-un tarziu [dupa 3 ani] sa il uit. Bafta, sper ca te-am ajutat, si, gandeste'te ca nu este el singurul baiat de pe pamant, sunt o gramada ca el pe aceasta planeta, unii poate fiind chiar superiori lui. Vei reusiwinking. By the way, cati ani ai? Daca as sti varsta ta, as putea sa iti dau sfaturi mai exacte, mai bune. big grin

| Genessis a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa gandesti ca te-ar fi facut sa suferi.In al doilea rand, trebuie sa te gandesti la ceea ce te deranjeaza la el si ce crezi tu ca nu ar fi mers.Sa cunosti alte persoane, sa socializezi mai mult, iesi cu prietenii, mai precis distreaza-te.Ai sa vezi, cu timpul il vei uita. Poate ca nu a fost timpul pentru persoana potrivita, dar ea vine cand te astepti cel mai putin.
Sper sa il poti uita si iti urez numai bine!