| anonima120 a întrebat:

M-am indragostit de persoana nepotrivita ce sa fac?
el ma place deja dar nu stiu ce sa fac

5 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Gandeste-te la defectele lui, de ce nu puteti fi impreuna, incetati sa mai vorbiti, sterge orice "amprenta" de-a lui : mesaje, conversatii, apeluri telefonice...happy
O sa-ti treaca cu timpul daca esti intr-adevar hotarata sa-l uiti.

| anonima120 explică (pentru Cherilyn):

Cum sa il uit daca iil vad zilnic in parc

| Cherilyn a răspuns (pentru anonima120):

Incearca sa-ti schimbi traseul, sa te plimbi prin alte locuri.
happy

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Daca tu il placi si el te place...totul e perfect kiss, nu vad care ar fi problema thinking si in legatura cu "nu stiu ce sa fac" vorbeste cu el si vezi care-i treaba happy kiss. Bafta!

| anonima120 explică (pentru Kristinukk):

Imi e rusine si frica sa nu stric ceva