| di@n@ a întrebat:

V-ati indragostit vreodata de persoana nepotrivita?

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Cred ca citatul asta ma defineste pe mine : "Dacă e să caut dragostea adevărată, mai întâi trebuie să mă satur de iubirile mediocre pe care le-am întâlnit."

Acum pot sa zic ca nu am cautat, dar m-a gasit si pe mine dragostea adevarata. In rest, aproape toti iubitii mei au fost cam nepotriviti (cu mici exceptii).

PS: Melodie pentru tine : http://www.youtube.com/watch?v=R-fJ9ROrW08
Daca vrei si versurile : http://www.stlyrics.com/lyrics/cruelintentions/everyyouandeveryme.htm

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Numai o data?hee hee
Concluzia e ca mai bine te lasi iubit decat sa iubesti

| anad a răspuns:

Da, dar atunci era totul pentru mine! N-a fost sa fie dar nu imi pare rau deoarece as fi ramas cu regrete poate pentru toata viata.

| xibalba a răspuns:

Da, dar mi-am dat seama mai tarziu ca era nepotrivita.

| albastrel a răspuns:

Da. se intampla si la case mai mari big grin

| Gabystelistu95 a răspuns:

Da big grin de mai multe ori.

| Butsilee a răspuns:

Da

| Aurelia a răspuns:

Da...si asta mereu aduce suferintasad

| PauLa.M a răspuns:

Da. si m-a hranit cu sperante si iluzii iar acum eu sufar. Iar pe el il doare-n cot.

| Brigitta a răspuns:

Dap sad dar nu era dragoste adevarata.

| iri a răspuns:

Da, de fiecare data :-s

| Chocolate a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa. Tipic eulaughing.

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Dap.sad. si am sperat mereu ca poate o sa fim impreuna.si nu.crying. nu s`a intamplat.pacat.sad. dar mai sunt si alti baieti pe lumea asta.big grin

| Seline a răspuns:

Numai de persoane nepotrivite. big grin

| di@n@ explică:

Multumesc The End pentru urari, iti doresc sa ai parte numai de bucurii, impliniri si tot ce-ti doresti tu.Sarbatori fericite!

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Din pacate da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.
Dar daca as face-o nu as realiza, decat dupa ce este prea tarziu, asa cum fac majoritatea fetelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, oarecum happy
Chestia asta este inevitabilă, mi s-a întâplat să urăsc o persoană, şi apoi să mă trezesc că îl iubesc. Apoi devine o obssie şi tot tacâmul, deci sunt sigură că asta ni s-a întâplat de multe ori, iubim deşi nu putem să fim cu persoana respectivă fiind oarecum "nepotrivită" happy
Mult succes şi sărbători fericite