| Okok15 a întrebat:

M-ar interesa sa stiu cat mai multe informatii despre profilul matematica-informatica. Trebuie sa stiu multe lucruri din anii anteriori sau multe lucruri vor fi noi? Cate ore de mate,info,fizica,chimie, engleza se fac la mate-info fara intensiv? Din ce o sa fie bacul? Din ce dau la teza? O sa fie greu? Daca esti de nota 8-9 la mate cum o sa fie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aici mai multe informatii despre profil http://www.cnpr.warpnet.ro/romana/mateinfo.htm
. Teza vei da la romana, mate, informatica, fizica/chimie/biologie(la alegere)