| anonim_4396 a întrebat:

Mai demult am vazut un film la cinema acasa TV. Era vorba despre doua surori care aveau fabrica de cosmetice a tatalui sau si la un moment dat ele si-au dat foc la casa din greseala. Acestea s-au mutat la o prietena foarte buna de familie, careia ii dadeau unele lucruri de ale lor. Mai exista o alta fabrica de cosmetice ce ii facea concurenta iar aceasta era condusa de o femeie, iar aceasta le propune sa ii vinda ei fabrica deoarece numai aveau bani. La un moment dat una dintre fete trebuia sa se marite din cate stiu eu, dar nu imi mai aduc aminte asa bine de film. Oricum intr-o parte a filmului fetele au facut o "sedinta" iar pe mese pusese crema pentru fiecare persoana si un telefon mobil, iar atunci aparuse un videoclip unde spunea ca nu este buna crema si ca afecta pielea. Cel mai bun indiciu este acela ca cele doua fete erau modelele firmei de cosmetice si ca si-au dat foc la casa. Sper ca v-ati dat seama despre ce film e vorba. Si mai era un film unde era o fata impreuna cu fratele sau iar fratele sau plecase in alta tara si fata se dadea drept fratele sau si ea invata cum sa joace fotbal. Sper ca stiti despre ce filme vobesc. Au fost difuzate pe acasa tv. Funda la cel/cea care da raspunsul folositor.

Răspuns Câştigător
| EsarfaRozZ a răspuns:

Primul film se numeste Material Girls (saracele fete bogate) iar al doilea...cred ca este She`s the man.

Sper ca te-am ajutatwinking