| Miiha0009 a întrebat:

Mai e putin si vine ziua iubitului meu. Pe 18 decembrie si nu stiu ce cadou sa ii iau. Face 17 ani. Va rog ajutati-ma. Am ramas in pana de ideii laughing dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| vasibbv a răspuns:

Orice i-ar putea aduce aminte de tine happy
Spre exemplu o bratara(argint...), lantic,
Orice i-ai lua va aprecia, gestul conteaza happy

| Miiha0009 explică (pentru vasibbv):

Pai ce fel de bratara sau lant? Un lant de argint cu initiala de la numele lui?thinking

| vasibbv a răspuns (pentru Miiha0009):

Simplu fara initiala... oricum el il va purta va sti de la cine l-a primit, sil va recunoaste oricand il va vedea.
Scuza-mi sinceritatea dar mi se pare domestic... sa-i pui initiala, nu-i patruped big grin.SI. acel artificiu fie ca-i vei cumpara bratara sau lantic il va putea tine mereu aproape de el datorita caracteristicilor sale. Sper ca te-am ajutat daca mai vreo nedumerire nu ezita sa ma intrebiwinking

| Miiha0009 explică (pentru vasibbv):

Ok. Multumesc mult.happy

| vasibbv a răspuns (pentru Miiha0009):

CU placere. big grin

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

big grin fa dragoste cu el happy xD

| Lyiia a răspuns:

Hm, pai ai putea sa ii faci o poza si sa o pui in ramabatting eyelashes.
Sau un breloc dragut ar putea insemna mult.
Sau ii personalizezi un tricou/bluza.
Sper sa te fi ajutat!

| gRasuPCH a răspuns:

O bratara, lantic, tricou, ceas, parfum, trening, vezi cu ce echipa de fotbal tine si ii iei o lenjerie de pat sau un tricou de la echipa aceea, un fular, esarfa, geaca, inel, cercei, seapca, un telefon, un laptop, o tableta, o pereche de casti, poti sa ii faci o declaratie de dragoste, o poezie, o poza cu voi intr-o rama... ai multe posibilitati. gestul conteaza in sine