| anonim_4396 a întrebat:

Mai este putin si termin clasa a12a si nu stiu la ce facultate sa dau. Mi-am dorit tare mult sa dau la medicina dar nu am avut timp sa invat pentru ca m-am hotarat relativ tarziu asa ca vreau sa ma reorientez. Ma gandeam sa dau la cadastru sau expertiza alimentelor. In orice caz nu vreau o facultate unde sunt materii de tocit gen psihologie sau limbi straine. Ce alte facultati imi recomandati, avand in vedere ca vreau o meserie de viitor? P.S: termin un profil real, matematica-informatica. Multumesc

2 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

De ce nu faci post-liceala (asistent medical) si daca vrei sa devi ceva in viata va trebui sa faci un efortwinking deci gandeste-te ce iti place in afara de medicina si incearca happy Bafta.

| SarcasmBoy a răspuns:

NU vreau sa te descurajez dar facultatea e cam 0 in tara, da bine doar la CV.Iti recomand Drept, fa-te notar...aia nu mor niciodata de foame mereu au clienti happy