| anonim_4396 a întrebat:

maine ma voi duce la Figa, imi este rusine sa port costum de baie, sunt grasuța, si mai vin niste prietene, si nu stiu ce sa ma fac. Sa port pantaloni scurti, si o bustiera? Sau costum de baie? Astept raspunsuri, va rog!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Costum de baie.Arata-le ca te simti foarte bine in pielea ta.O sa vezi ca nu toate fetele au forme perfecte...

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ia un costum de baie nu esti tu singura fata ''plinuta'', conteaza mai mult parul nedorit, deci epileaza-te ...peste tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sa fii singura plinuta de acolo, stai calma!
http://www.eva.ro/......36027.html
Poate te inspira putin.
Daca porti pantaloni scuri si bustiera, vei da de inteles ca esti rusinata de faptul ca esti grasuta.

| alialinu75 a răspuns:

Poarta costum de baie, nu conteaza cum arati important este sa te simti tu bine in pielea ta si nu uita nimeni nu-i perfect.Da ca vrei sa pari mai slabuta sau poti sa porti costumul de baie cu imprimeuri florare sau diverse forme geometrice,

| Doinita_Tudor_1974 a răspuns:

Nu trebuie sa fi complecsata, ia-ti costum cu totul si vei depasi temerea.Multa bafta.

| turticabeatrice a răspuns:

Buna,poti sa iti iei un costum cu totul happy