| sckymosul17 a întrebat:

Ce costum de baie imi recomandati? Pot sa merg si in pantaloni scurti sau ma fac de ras?

13 răspunsuri:
| IamFantastic a răspuns:

Cel mai bine, mergi in ''cucul gol''

| Child a răspuns (pentru IamFantastic):

laughing))Serios?

| IamFantastic a răspuns (pentru Child):

Daca merge dezbra. s-ar putea sa fie cel mai popular de pe plajawinking

| Child a răspuns:

Hmmm...Depinde de silueta ta.Si poti purta si niste panataloni scurti (de plaja de ex. cu flori) cu un sutien...

| Robert7186 a răspuns (pentru Child):

Sincer eu credeam ca e baiat...

| Robert7186 a răspuns (pentru Child):

Si chiar este baiat.
Deci daca vrei sa mergi in pantaloni scurti, da poti, dar depinde si de modelbig grin
Si nu ti-as recomanda cu flori si sutien laughing
funda?

| Child a răspuns (pentru Robert7186):

laughingHey! Merg si niste pantaloni da' nu de blugi! laughing

| Child a răspuns (pentru Robert7186):

laughingHabar nu am ca e baiat

| Child a răspuns:

In cazul asta, merg si niste panataloni scurti, insa sa fie de plaja laughing

| Robert7186 a răspuns (pentru Child):

Greu cu sexul asta... Bine ca eu nu prea fac laughing)

| Child a răspuns (pentru Robert7186):

laughing Bine ca mi-ai zis ca altfel nu se stie cum aparea pe la mare baiatu' laughing

| Melaniaaa a răspuns:

1.Depinde unde mergi.
2. Costumul depinde de cum arati tu, cu iti sta pe rine, ce fel de corp ai.
Dar iti recomand un costum de baie cu dungi orizontale.
3. Nu, nu te vei face de ras daca poti pantaloni scurti- scurti de blugi. Funda?

| pieptdepuiprajit a răspuns:

Esti baiat, deci pantaloni scurti. Normal ca pantaloni scurti. Slipi mai poarta doar copii foarte mici.