| actrita a întrebat:

mama mea e nebuna de legat, si parca tot mai mult pe zi ce trece, imi face viata un cosmar, nu-i comvine de prietenul meu, si il face si ne face pe amandoi in toate felurile, am 19 ani sunt cu prietenul meu de 3 ani si acum ne banuie ca am fi facut sex si a zis ca daca afla ca e adevarat ne scoate particele, habar n-am ce-s alea, pe el pe pr meu il face in toate felurile, si pe mine la fel, toata ziua cand ma vede tranteste usile, ideea e ca e ea mai religioasa si zice ca nu m-a crescut ca sa fiu o curva, in fine, si face tot felul de crize de astea de copii de 2 ani, tranteste si plange din senin, ma face in toate felurile, pur si simplu ma face sa o urasc din ce in ce mai tare, ce sa fac? oricum o mint ca nu m-am culcat cu pr meu, e pur si simplu nebuna, si ma scoate din minti, toata vara asta mi-a facut, numai crize, peste crize, am si palpiatii cand ma enervez, nu o mai suport deloc, nu stiu cum sa nu mai fiu in preajma ei, pr meu momentan este placat in afara, ajutooor, ca ma distruge la propriu, ce s afca sa ma lase in pace?

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Singura solutie e sa pleci din casa si sa ti gasesti o chirie cu prietenu tau