| scump3tea a întrebat:

miine trebuie sa plec sa mi se ia singe pentru pasaport.Imi fac pasaport (13 ani)Deci sint genul de fata foarte foarta fricoasa, tremur toata si ma tem... o sa ma doara? Pentru ca nu tin minte sa mai dat! a rog spuneti-mi mai detaliat daca doare si cum tio ia?

Răspuns Câştigător
| lulu5142 a răspuns:

Din cate stiu eu pentru ca am fost recent in spital si miau ciuruit asistentele venele...nu doare... daca esti mai fricoasa trebuie sa nu te uiti eu una nu sunt fricoasa si ma uitam si cand imi baga aculbig grin asa ca stai linistita ca nu doarewinking

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu doare ma ...iti pune un garou si te inteapa putin!
...mult mai tare de doare atunci cand te pisca un tantar...

| noi3 a răspuns:

De cand pasaportul se face din sange?

| quickly a răspuns:

Nu o sa doara deloc daca nu te uiti acolo, o sa simti o intepatura de albina tongue